Afișaj interactiv StarBoard IFPD-YL5U-75: 75", 4K Touch, Android 14, 8/128Gb
27,99900 Lei 33,39000 Lei
IFPD-YL5U-75-8/128
Cantitatea minima pentru "Afișaj interactiv StarBoard IFPD-YL5U-75: 75", 4K Touch, Android 14, 8/128Gb" este 1.
Livrare
depoRidicarea personala (Bucuresti 43)Gratis
Modalitati de plata
Avantajele noastre
  • — Garanție oficială: de la 24 luni
  • — Ridicare personală: astăzi, gratuit
  • — Achitare: card, numerar, transfer cu TVA
  • — Rate 0%: până la 6 luni (Iute.MD)
Caracteristici Afișaj interactiv StarBoard IFPD-YL5U-75: 75", 4K Touch, Android 14, 8/128Gb
Specificații principale
Количество лицензий
IFPD-YL5U-75-8/128
Brand
StarBoard
Grafică și Audio
D-Sub (VGA)
1x
Caracteristici
Eye-Care Technology
Da
Caracteristici de bază
Culoarea Category
Black
OS Version
Android 14
Package Contents
Magnetic Style Thin Pen 2, USB Cable, Power Cable, HDMI Cable, Remote control,Wall Mo
Type | Projectors & Equipment
Afișaj interactiv
VESA Mount Compatibility
Compatible, wall mount included
Memorie
Internal Storage {GB}
128
RAM Size
8GB
Conexiuni
Bluetooth Compliance
5.2
USB
6x USB 3.0
Dimensiuni și Greutate
Dimensions
1700x1047x96.9 mm
Weight {kg}
50
Conectivitate Rețea
Wi-Fi
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Interfețe / Porturi spate
DisplayPort
1x DisplayPort
RJ45-LAN
2x
RS232 (COM) Port
1x
Display
Brightness (typical)
450 cd/m2
Colour Gamut
10 Bit (1.07 Billion)
Contrast Ratio
5000:1
Display Resolution
3840x2160 4K UHD
Max. Refresh Rate
60 Hz
Response Time
5 ms
Screen Coating
Sticlă călită de 4 mm,7 he Mons rock, acoperire anti-orbire
Screen Size
75
Touchscreen
Multi-Touch cu 40 de puncte
Viewing Angle (CR 10:1)
178° / 178°
System on Chip (SoC)
CPU
A76*2 + A55*2 core
GPU
Mali-G57
Interfețe/Porturi
HDMI Out
1x HDMI 2.0
USB Type-C
2x USB-C
Sistem audio
Built-In Speakers
2x 20 W
Terminal de conectivitate
HDMI Inputs
3x HDMI 2.0
Specificatii generale: Dimensiuni ecran: 75" (1650,2 mm x 928,3 mm) Rezoluția afișajului: 3840x2160 @60Hz Raport de aspect: 16:9 Tip panou: panou IPS Unghi de vedere: 178° Culori: 10 biți (1,07 miliarde) Sticlă de protecție: sticlă călită de 4 mm 7 pe scara Mohs, acoperire anti-orbire Luminozitate: 450 cd/m2 Contrast: 5000:1 Timp de răspuns: <5 ms Durata de viata: 50.000 ore Specificația atingerii: Tehnologie tactilă: infraroșu cu zero aer liber Puncte de atingere: până la 40 de puncte Mod de scriere: deget sau stilou. Precizie: <1 mm. Timp de răspuns: <5ms. Specificația PC Android încorporată: Sistem: Android 14.0 CPU: A76*2 nuclee+A55*2 nuclee; GPU: G57 RAM: 8 GB DDR4; ROM (Flash): EMMC 128GB, TF (card microSD) extensibil. Conexiuni de intrare/ieșire: 3*intrări HDMI 2.0, 1*ieșire HDMI 2.0, 6*USB 3.0, 2*USB-C, 1*DP, 1*VGA, 1*RS232, 2*RJ45 LAN, 1*ieșire SPDIF, 1*port OPS. Conexiune wireless: WiFi 6 (IEEE 802.11ax), Bluetooth 5.2 Difuzoare încorporate de 20Wx2 Software inclus: SBS Note, SB Software, StarBoard Online, iMagic, EShare (opt.) Articole de ambalare: stilou subțire în stil magnetic*2, cablu USB*1, cablu de alimentare*1, cablu HDMI*1, telecomandă*1, suporturi de montare pe perete; Greutate: 50,00 Kg Gama de tensiune: AC (100-240)V 50/60Hz; Consum nominal: 160W
S-ar putea să fiți interesat
PC / Laptop / SmartphoneNu funcționează? Îl vom repara!
• Peste 95% clienți mulțumiți